Kto chce spřateli at' napiiiše TADI !
Reklamy TADY !
SONKnížka - Přihláška : TADI !
SONFilm - Přihláška : TADY !
SONObrazek - Přihláška : TADI !
8. kolo SONCelebrita TADY !
Prosím klik Sem !

Chceš se mě na něco zeptat ?? - Click !


Jestli se ti líbil úvod příběhu "Ostrov Osl" tak koukní na queen-enss.blog.cz a na další díly záhadného příběhu !

Duben 2011

Motýlci a kočička

28. dubna 2011 v 15:16 | (:...Springy...:)___( Eny... ) |  Kočičiků...

Tak tenhe obrázek je podle mě úplně boží !! Takove roztomiloučkej ! Mimochodem, nemalovala jsem ho ja :D
Ukradeno z deviantru... :)

Set 0.1 / Sweet style

27. dubna 2011 v 15:00 | (:...Springy...:)___( Eny... ) |  Móda ala Eny... :D

Sweet style


Emilio De La Morena strapless dress
885 GBP


Yves Saint Laurent black high heels
$795

J J Winters envelope clutch
$265


Gold diamond necklace
$3,900

Paige Novick bangle bracelet
389 GBP


Megan Thorne wedding ring
$5,250


Hodnocení pro Barus

26. dubna 2011 v 17:46 | (:...Springy...:)___( Eny... ) |  Hodnotím blogy...
DEZZ:
Krásný... Ty barvičky k sobě krásně ladí a tak... Jen se mi trošku nelíbí ten přechod zelené do růžové, ale jinak v klidu ;)
Dávám : 4/5

ČLÁNKY:
Řekla bych, že zajímavý, a baví mě. Tady nemám co vytknout ;)
Dávám : 5/5

MENU:
Jako... rubriky máš celkem zajímavý. Moc se mi líbí, že tam máš ty květinky na aFFíky, jenže mi trošku nefungujou... Máš krásná zviřátka... Opravdu roztomilá ;)
Dávám : 5/5

NAVŠTĚVOVANOST:
Normální, je sice trošičku menší, ale to se určitě spraví ;)
Dávám : 4/5

STRÁNKA:
Líbí se mi ta barvička ;) krásná tak jako celý dezz ;)
Dávám : 5/5

Získáváš 23/25 bodů !!!!
Slušný výsledek ;)


Dezz + přáníčko ;)

25. dubna 2011 v 15:00 | (:...Springy...:)___( Eny... ) |  My diary
Takže ! Zduř ! ( Jk vždy, že, ale mě se ten pozdrav prostě drží ! )
Doufám že jste si všimli, že je NEW dezz. Opět musím poděkovat mě dobré kamarádce Easy ( nebo Bella nebo Mrs. Cullen nebo já vlastně nvm :D :D )... ( Kuk my-art-home.blog.cz )
Mno... Takže díky díky díky, protože ted dezz se mi mooooc líbí a ta kočička mi připadá jk černý panter :D ( blouzním ?! )
Mno... Jk ste si všimli hodně používám to škrtání, ale hold člověk chce ochutnat nové věci a páč to tu nebylo, velice mě tato věc zaujmla :D Zas kecám hovadiny !!

A teď to přáníčko... Všecko NEJ NEJ NEJ NEJ na svátek Velikonoc, hodně dobrého vajíčka hodně štěstí zdráví a bla bla bla bla... Jaaajku... Mno... Nejsou to zrovna nějak super přání, ale na to já nikdy nebyla :D :D... Hold už jsem dneska skončila ve vaně a na hlavě mám tolik parfému, že mě s toho ta hlava bolí a je mi špatně ( žeby k tomu zafungoval i ten koláč ?! ). ( mimochodem mě bolí i zadek !!! Auuu ! )


Mimochodem ještě pořád připravuju ten článek a ještě teď jsem si vymyslela povídku o Drákulovi :P ( něco jako legenda o Drákulovi ala Eny :D )... Tak se mějte mí milášci :D... papa !


Začinám nějak hodně obrázkovat, nee ?? Nee... Já teď nějak začala promýšlet mé články... Je jich méně ale jsou lepší ;)

Konečně jsme se dočkali !

21. dubna 2011 v 11:00 | (:...Springy...:)___( Eny... ) |  My diary
Ahojky ! Mám skvělou náladu, ale tk trošku nwm jk dlouho mi vydrží... Od dneska máme volno ( zbytek republiky taky, nee ?? ) Připravuju si pro vás skvělý článeček o... Mno... Uvidíte sami... Butde trošku dlouhý, ale snad se vám bude líbit... Přidám ho tu... asi... jak bude hotovy ! Hold není čas, a ještě ke všemu jsem dostala do rukou školu noci 6 - pokoušená, takže ji pořád čtu, a čtu, a čtu... Hold je to skvělá knížka a dost jsem si jí zalíbila už od 1. dílu ( i když od 3 to začalo být hodně divný... ) Mno... Tk já du ještě nějak poupravovat ten můj článek-překvapení... Tk se mějte !!

=> .V.E.L..I.K.O.N.O.C.E. <=

18. dubna 2011 v 18:00 | (:...Springy...:)___( Eny... ) |  My diary
=>DNES...
=>ZÍTRA...
=>POZÍTŘÍ...
=>=>=>=>=>=>HUUUUUUUUUUUUUUUUURAAAAAAAA !
Mno... Chtěla jsem se pozdravit... Takže ZDUŘ !
Těšíte se na Velikonoce ? Já jo, protože bude ve school volno :P... Ale ( jako vždy ) se netěším na velikonoční pondělí. To já chci dostat tu čokoládku ! To já chci dostat ty penízky ! TO JÁ CHCI ZMLÁTIT A HODIT DO VANY KLUKY !!!!
Proč to nejhorší vždy schytají holky ?! Jo... Údajně ten zvyk je pro to aby jsme byly krásné, zdravé atd... ALE ! Jak nás kluci zmlátí, tak budeme mít monokly, takže první újma na kráse... Jak nám nastříkají do vlasů ty sračky zvané parfémy ( jo... hočičí mám ráda, ale některé ty klučičí parfémy jsou opravdu, opravdu, opravdu NESNESITELNÉ ! ) tak můžeme mít vyrážku a pak nám z toho smrdí hlava... A to nejhorší z nejhorších... Házení do vany nebo jiné hovadinky s vodou... Můžeme nastydnout lidičky !!! Uvědomuje si to tu vůbec někdo ?!
No... Ale jinak... => DNES... => byl příšernej den... zavalili nas Testíkami a Desetiminutovkami !!!!
=> ZÍTRA... => jo... to fááákt nvm teda... jen 5 hodin
=> STŘEDA... => Den Země... Takže se neučííííme !!!
=> VOLNO !!!

Já už musím... Tak papa !

Po dlouhé době...

15. dubna 2011 v 18:43 | (:...Springy...:)___( Eny... ) |  My diary
Ahojky !
Po dlouhé době píšu... Moc se mi nechtělo a ani jsem neměla moc času... Možná, že teď přez Velikonoce, začnu víc přidávat, ale to je ve hvězdách... Mno... Se všemi aFFs jsem ještě spřátelená, ale prosimvác nemažte si mě, když nebudu přez týden na PC... Já prostě... Mno... JO ! STALA JSEM SE ZAS MAŇAČKA HRY THE SIMS 2 ! A já za to nemůžu... Já to musím a chcu dohrát, páč tam mám rodinku ( Myler ), kde je žena ( Žaneta ) a chlap ( Martin ) a oni spolu maj 6 děcek ( Tereza, Marek, Dorota, Mirek, Tomáš, Zuzana ) a ta Tereza má už manžela a jedno dítě ( Gražina ( je to polské jméno )).
A já prostě chci, aby měli 10 nebo 11 dětí a ty děti měli po 3 děti :D... A proto mě to tak baví... Já si neumím pomoct !!!
No... Každopádně du zas fárat ( dělat, hrát ) Simy, a nehněvejte se prosím na mně když se tady zas měsíc neobjevím :D ;)
PAPA !